צור קשר

טיפול ואבחון דלקת בדרכי השתן זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון דלקת בדרכי השתן !

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 074-7690914

מעוניינים שנחזור אליכם לייעוץ ופרטים נוספים? 
צרו קשר בטופס או בטלפון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 074-7690914

המרכז לטיפול ואבחון דלקת בדרכי השתן

המרכז לטיפול ואבחון דלקת בדרכי השתן מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון דלקת בדרכי השתן, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון דלקת בדרכי השתן. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כאבי בטן

כיצד דלקת השתן משפיעה על כאבי מחזור?

דלקות בדרכי השתן (UTI) הן זיהומים חיידקיים שכיחים המשפיעים על מערכת השתן. כאשר אינם מטופלים, UTIs עלולים להוביל לסיבוכים, שאחד מהם הוא דיסמנוריאה או כאבי מחזור. הקרבה של דרכי השתן לאיברי הרבייה עלולה לגרום להתפשטות של זיהום לרחם ולשחלות, ולגרום לדלקת ולכאב בזמן הווסת.

לקריאת המאמר »
שפעת

איך שפעת וצינון משפעים על דלקות בדרכי השתן?

דלקות בדרכי השתן (UTI) נגרמות בדרך כלל על ידי חיידקים החודרים לשופכה ומתרבים בשלפוחית השתן. עם זאת, מחקרים אחרונים הראו מתאם בין שפעת וירוסי הצטננות וסיכון מוגבר לפתח UTI. כאשר אדם סובל משפעת או הצטננות, מערכת החיסון שלו נחלשת, מה שמקל על חיידקים לגרום לזיהום בדרכי השתן.

לקריאת המאמר »
רופא

ציסטות בכליות: הכול על התסמין המעיק

ציסטות בכליות הן שקיות מלאות נוזל שיכולות להתפתח בכליות. ציסטות אלו יכולות להשתנות בגודלן ויכולות להיות נוכחות בכליה אחת או בשתיהן. בעוד שרוב הציסטות בכליות שפירות ואינן גורמות לתסמינים כלשהם, חלק מהציסטות עלולות להוביל לסיבוכים ולדרוש התערבות רפואית.

לקריאת המאמר »
072-3972332
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!